Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

​Kontakt os for et godt tilbud

Hvis du ønsker at indhente et gratis og uforpligtende tilbud på din opgave, så er du altid velkommen til at kontakte os.

Flemming Nørgård Anlæg A/S
Munkevejen 6, True
​8381 Tilst

​☎ Tlf.: 86 24 78 22
✉ E-mail: admin@fna.dk

CVR: 26107342​

Formænd:​

Direktør

Jakob Jensen

40 19 29 26​

​​✉ jakob@fna.dk

Projektleder

Hans Hansen

☎​ 20 31 26 20​

​✉ hans@fna.dk

Projektleder

John Pedersen

26 88 16 48

​✉ john@fna.dk

Gartnerformand

Kim Frederiksen 

26 88 16 17

​✉ kim@fna.dk

Landmåler

Britta Olsen

26 88 16 20

​✉ britta@fna.dk

Vognmand

Søren Q Pedersen

26 88 16 96

​✉ soren@fna.dk

Administrationen:​

Kontorassistent

Joan Skov

26 88 16 50 

​✉ joan@fna.dk

Kontorassistent

Heidi Christensen

26 88 16 60 

​✉ heidi@fna.dk

Kontorassistent

Anne Degn Sørensen

26 88 16 22 

​✉ anne@fna.dk

Kontorassistent

Lene Knudsen

26 88 16 40  

​✉ lene@fna.dk

Adresse

Flemming Nørgård Anlæg A/S

Munkevejen 6, True
​8381 Tilst

​☎ Tlf.: 86 24 78 22

✉ E-mail: admin@fna.dk

CVR: 26107342

Formænd

Direktør

Jakob Jensen:

40 19 29 26​

Projektleder

Hans Hansen:

20 31 26 20​

​​

Gartner-formand

​Kim Frederiksen:

26 88 16 17

Projektleder

John Pedersen:

26 88 16 48

Landmåler

Britta Olsen:

26 88 16 20

​☎ Vognmand

Søren Pedersen:

26 88 16 96

Her ligger vi

Garanti og sponsorater

Byggeriets Ankenævn

Sådan klager du​